26 Ağustos 2011 Cuma

BlackBerry Messenger için müzik paylaşım servisi geliyorSon zamanlarda sosyal ağlara gittikçe daha fazla dikkat gösteren şirketlere bir müzik paylaşım hizmetini devreye sokarak RIM de katılıyor. RIM, bu şekilde BlackBerry Messenger hizmetinin popülaritesini artırmayı umuyor.

BlackBerry akıllı telefonlarının üreticisi, kullanıcıların diğer BBM Music kullanıcılarıyla paylaşabileceği, sürekli gelişen bir müzik kütüphanesi oluşturabilmesine olanak tanıyan bulut tabanlı hizmeti BBM Music'i duyurdu. Bu hizmet, Universal Music Group, Sony Music Entertainment, Warner Music Group ve EMI'nin kataloglarındaki milyonlarca parçayı sunacak.

Servis, kullanıcıların kendi BlackBerry'lerinde dinlenebilecek veya kaydedilebilecek 50 şarkıya erişebilmesine izin verecek. Kullanıcılar kütüphanelerini, kütüphanelerinden 25 şarkıyı arkadaşlarının kütüphanelerindekilerle değiştirerek güncelleyebilecekler.

BBM Music'in Perşembe (26.08.2011) günü Kanada, ABD ve İngiltere'de kapalı beta sürümü başlayacak ve ayda 4.99 $ olacak.

orijinal haber için bkz: CNET

Bu arada Rocconnect'i duydunuz mu?

0 yorum.:

Yorum Gönder